WeCreativez WhatsApp Support
Green Card ve ABD iltica basvurusu vb. ile ilgili 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.
Green Card DV-2024 vize sureci ile ilgili ve diger konularda profesyonel destek almak için; adınızı ve soyadınızı da belirterek 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.
Green Card Kazananlar

Green Card Mülakatı Danışmanlık

Green Card Başvuru Formu

Green Card yolunda karar anı denilebilecek son aşama vize görüşmesi. Göçmen vizesi alacağınız için sadece Ankara’da ABD Büyükelçiliği’nde görüşme yapılıyor. Sağlık raporunuz hazır ve randevu günü geldi ise randevu saatinizden önce elçilikte hazır olmanız gerek. Büyükelçiliğe girerken yanınızda telefon v.b. elektronik eşya bulundurmanız yasak. Dolayısıyla yanınızda bir tanıdık yoksa elçilik etrafındaki büfe, fotoğrafçı vb. esnafa ücretli emanet bırakabilirsiniz. 

Görüşme öncesi size gelen emailde yanınızda bulunması gereken evraklar ve diğer detaylar yazıyor. Göçmen vizesi ücreti olan 330 doların ret almanız durumunda iade olmayacağı açıkça yazılı. 
Türk vatandaşları için boşanma vb. mahkeme evrağı dışında tercüme istenmiyor bu aşamada. 

Göçmen vize ücretini TL veya dolar olarak ödeyebilirsiniz. Dolar şart değil. Ödeme kısmı burada son mu?: Hayır. Green Card için 220 dolar daha ödeyeceksiniz. Tabii elçilikte değil. Pasaportunuz geldikten sonra UCSİS (Amerika Vatandaşlık ve Göçmenlik Ofisi) sitesinden kredi kartıyla ödeme yapılmakta. 

Görüşme sırasında Türkçe veya İngilizce tercih edebilirsiniz. İran vatandaşları için Farsça seçeneği de var. İngilizce bilmiyorsanız strese girmenize gerek yok. Türkçe görüşme yapabilirsiniz. 

Green Card talihlileri için İngilizce bilme şartı yok ancak vize aldıktan sonra başlangıç seviyesinde de olsa öğrenmeniz yararınıza olur. Burada öğrenmeseniz bile orada mutlaka kısa sürede öğrenmeye çalışmanız gerekecek. New Jersey Paterson şehrine gitmiyorsanız Türkçe konuşarak işlerinizi halledemezsiniz. İngilizce film, dizi, müzik vb. izleyerek kulak aşinalığı kazanmanız gerekir.  Başlangıçta Türkçe altyazılı, sonra İngilizce altyazılı İngilizce film, dizi izleyebilirsiniz. 

Pasaportunuz geldiğinde vizeniz üzerinde ABD’ye en son hangi tarihte giriş yapmanız gerektiği yazacak. O tarihi geçirmeden ülkeye giriş yapmanız ve yeni hayatınıza başlamanız gerekmektedir. Amerika rüyası görenlerin rüyalarının gerçekleşmesini diliyoruz.

2023 © Av. ÖMER ER

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD DANIŞMANLIK

———————————————–

İSTANBUL YURTDIŞI EGİTİM DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERSİS NO: 0481136211900001

TİCARET SİCİL NO: 458383-5

Adres: Demirciler Sitesi 8.Cadde No.75 Galaksi İş Merkezi Kat.3 D.158 ZEYTİNBURNU-İST

Tel Ofis   : +90 541 6532346 (Zülbiye İSKAR)

Tel Cep-2: +90 533 9664898 (Furkan KAHVECİ)

——————————————- 

USA Adres   :  339 Whalley Ave, New Haven, CONNECTICUT

Amerika Tel ve WhatsApp  : +1 203 8183833 (Av. ÖMER ER)  

Email  greencardistanbul@gmail.com

Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz.  

 

BAŞVURU FORMU

Green Card Başvuru Talep Formu

DS260 Formu

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir