WeCreativez WhatsApp Support
Amerika Green Card DS260 Formu Doldurma ve Diğer Aşamalar İçin Danışmanlık Hizmeti Almak İstiyorsanız 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.
Merhaba. 1) Kazanan Olarak Danışmanlık Hizmeti Almak, 2) Başvuru Yapmak, 3) Diğer. Hangisi?
Green Card

Green Card Kazananların Masrafları

Kazananların birkaç kalemden oluşan masrafları bulunmaktadır. Öncelikle tüm masrafları kendiniz karşılıyorsunuz. Amerika devleti size uçak bileti ve ev, iş vaadinde bulunmamaktadır. 

Green Card talihlisi olarak Amerika’da oturum ve çalışma hakkınız cebinizde ülkeye giriş yapacaksınız artık bu aşamadan sonra sizin çabalamanız gerekir. Amerikan vatandaşı ile aynı haklara sahip oluyorsunuz. Vatandaştan farklı olarak; sadece seçimlerde oy kullanamazsınız, mahkeme juri üyesi seçilemezsiniz. Çocuğunuz devlet okulunda, üniversitede birkaç misli para ödemek zorunda değil, vatandaş kategorisinde olacak. Bu yönde sorular aldığımız için açıklama gereği duymaktayız. 

Amerika’ya gittiğinizde ev kiralama, araba alma vb. masrafları karşılayacak bütçeniz olduğunu (15-40 bin dolar) gösterir banka hesap dökümlerini vize görüşmesine giderken götürmeniz istenmekte dolayısıyla oradaki devletten yardım istemeden hayatınızı devam ettirmeniz beklenmektedir. Ev, araba gibi mallarınızın değerini gösterir belgeleri ile birlikte para yerine gösterebilirsiniz. Masraflar  -uçak bileti hariç – kişi başı yaklaşık 1.000 dolar tutmaktadır. Evli olanlar eşi ve (başvuru tarihinde 21 yaşından küçük) tüm çocukları için ayrı ayrı bu masrafları ödemek zorundadır.

Masraflar:- Tercüme evrakı masrafı- Kimlik yenileme (eski ise)- Pasaport ücreti- Sağlık raporu (270-400 USD) (farkın nedeni kişiye göre ekstra aşı, röntgen vb. istenebilmesi)- Göçmen Vizesi (330 USD)- Green Card Ücreti (220 USD)- Danışmanlık ücreti (… USD – DS260 Formu için) – Ankara’ya gidiş geliş (2 kez)

Türkiye’de veya yurtdışında nerede yaşadığınız önemli olmaksızın DS260 formu doldurma ve diğer konularda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Kredi kartı ile ödeme imkanı olup; world, bonus, axess, paraf, maximum, cardfinans kartlarına taksitle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 
 

2020 © Av. ÖMER ER

➡️ Green Card DANIŞMANLIK ÜCRETİ

➡️  Green Card SAĞLIK RAPORU

➡️  DS260 Formu Örneği

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD BAŞVURU MERKEZİ
Adres      : Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14                  

Kolhis Hukuk Bürosu 

BAHÇELİEVLER-İST

Adresimiz Şirinevler Metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindedir.  

Tel           : 02126020255 
Whatsapp: 05368267628
Email  greencardistanbul@gmail.com

Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz. 

Comment (1)

  1. MURAT DEMİR
    Haziran 3, 2020 Cevapla

    Teşekkürler, bilgilendirme için.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir