WeCreativez WhatsApp Support
DV-2022 KAZANANLARA DANIŞMANLIK hizmetleri için 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.
1) Başvuru , 2) Kazananlara Danışmanlık, 3) Diğer.

Hata yapmak için yeterli zaman yok.!

 

Instructions for completing the Online Application for Immigrant Visa Application and Alien Registration:

  1. Provide true and complete answers to all questions you are asked. Failure to provide an answer to a question that is applicable to you may result in your application being rejected.
  2. Please have all of your required documentation with you while completing this form as it will be helpful for some of the questions.
  3. Your answers must be in English and must use English characters, unless you are specifically directed to provide an answer in your native alphabet. Applications submitted in any language other than English may be rejected. Letters like ñ, é, ü, ç are not recognized by the system. Please enter words like Muñoz or Sémonin as Munoz or Semonin, unless otherwise asked.
  4. Review all the information you entered for accuracy.
  5. We recommend that you print or email the confirmation page for your records before you exit the application. Do not mail the confirmation page to KCC. You should bring your confirmation page with you to your visa interview.

I certify that I have read and understand the above. I am now ready to begin the immigrant visa and alien registration application process.

DISCLOSURE: Although providing this information is voluntary, failure to provide the information requested on this form may result in the applicant’s inability to receive an immigrant or nonimmigrant visa.

( Bu bölümde ne yazıldığı tam anlamadıysanız DS-260 formunu kendiniz doldurmayınız.! 

7/24 Whatsapp (05421649450 – Av. ÖMER ER) ile bize ulaşabilirsiniz. )

 

Green Card DV-2022 sonuçları 8 mayıs 2021‘de belli oldu.

Tebrikler, kazandınız. Süreç nasıl ilerleyecek?

DS-260 formunda ve sonraki prosedürde hata yaparsanız ne olur? 

Aylarca stres altında kalmaya değer mi?

Acaba işlemleri prosedürü tamamen uygun mu yapıyorsunuz?

 

Kazananların ilk yapması gereken DS-260 formunu doldurup Katılımcı Durum Kontrolü sayfasındaki yönergeleri takip ederek istenilen formları Kentucky Konsolosluk Merkezi’ne (KCC) göndermektir.   Çekiliş sonuçları açıklandıktan bir süre sonra, DS260 formu online olarak internette açılıyor.   Form online olarak doldurulup gönderilmektedir.

Formda aile ve iş hayatınıza ilişkin detaylı bilgiler sorulmaktadır. Lise mezunu değilseniz son beş yılda çalıştığınız işin uygunluğu ve yeterli puan alıp almadığınızın mutlaka kontrolü gerekir. Aksi durumda son aşama olan vize görüşmesinde ret almanız olasıdır ve bu durumda yaptığınız masraflar boşa gidecektir. 

Formda gerçek dışı bilgiler vermeniz halinde tespit edilirse vize almanız riske girer. Sorulara verilen cevaplar eksiksiz olmalı. Dolayısıyla çok dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekir. Formda yazmış olacağınız her şey, sizi bağlar ve eksik ya da yanlış yazılan bilgiler yüzünden hak kaybına uğrayabilirsiniz.

Kazanan sayısı fazla ancak vize verilecek kişi sayısı kazanan sayısından daha az olduğu için vize randevusunu zamanında almak için adayın bu formu olabildiğince erken doldurması gerekir.  Kazananların yaklaşık %40’ı tüm aşamaları başarı ile tamamlayıp sonunda göçmen vizesi alabilecektir.  Aşağıda konu ile ilgili detaylı bilgiler mevcuttur. 

DS260 formunu doldurmak yorucu bir iştir. Sisteme belki defalarca giriş yapmanız gerekecek, confirmation numaranızı ezberleyeceksiniz, saatlerce uğraşıp sonunda iş ertesi günlere kalabilecektir. Formu doldurduğunuzda hemen göndermeyiniz. Her şey tamam, doğru olsa bile 2-3 gün bekleyiniz. Tekrar gözden geçiriniz…

DS-260 Formunu doldurmak ile danışmanlık hizmeti karıştırılıyor. Orta seviyede İngilizce bilenler de form doldurabilir. (Hatta google çeviri ile dolduranlar var. Sonra hata yapılırsa mazeretiniz dikkate alınmaz. Çünkü başlamadan önce formu doldurma konusunda yetkin olduğunuzu belirten bir kutucuğu işaretliyorsunuz.) Ancak sonraki aşamadaki işlemler, olası sorunlar ve çözüm yolları için danışmanlık yapamaz. El yordamı ile yürütürseniz fırsat kaçabilir… Unutmayın; kazanan kişiler henüz aday, vize alacaklarının garantisi yok…
Formu doldurduktan sonra bizden hizmet alanların genelde hata ve eksikliklerini tespit ediyoruz. En son 03.06.2021’de bize başvuran; üniversite öğrencisi, İngilizce bilen bir danışanımızın formunda 10 tane hata tespit ettik, ne yazık ki hiçbirini ne formu doldururken ne de sonra fark edebilmiş değildi.
 
Adı, adresi, ofisi belli olmayan, internette Green Card danışmanlığı yapan kişiler var. Telefon numarasını değiştirmeleri halinde arayıp bulamayacağınız kişiler. Amerika’da bir günde 100-150 dolar kazanabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti için ödeyeceğiniz tutarın önemli bir miktar olmayacağı açıktır.
İşin uzmanı olmayan birinden yardım almanız fayda yerine size zarar verir. Sonunda tüm çabalar boşa gidebilir…

Bir işin önemli noktaları uygulamanın içinde öğrenilir. Forumlardan, youtubedan bilmediğiniz bir işi tam öğrenemezsiniz. Hatalı form dolduranlar var, bir kısmı kilit açtırmak ile meşgul, bir kısmı… Zaman kısıtlı, hata yapma lüksü yok… Bizden hizmet alanların bir kısmı Amerika vizesi olan, İngilizceyi iyi bilen kimselerden oluşmaktadır. Bir kısım DS-260 formunu kendisi doldurduktan sonra bize başvurmakta ve yapılan kontrollerde genelde tarafımızca hata tespit edilmektedir.  Temel hatalar yapılmakta ve farkedilmemektedir. Bu durum vize reddine yol açabilecek seviyede olabilmektedir. 

İlk defa karşılaşılan bir durum nedeniyle işlemleri usulüne uygun yapamamanız normal bir durumdur. DS-260 formunun doldurulması saatlerce zaman alabilir ve dikkat isteyen bir konudur. Bu nedenle alanında uzman bir danışmandan hizmet almanız yararınıza olacaktır. Türkiye’de veya yurtdışında nerede yaşadığınız önemli olmaksızın DS-260 formu doldurma ve diğer konularda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

⚫️ DS-260 formu doldurma ve tüm aşamalar için,

⚫️ Sadece DS-260 formu doldurma için hizmet alabilirsiniz.

Green Card danışmanlığı alanında yetkin, yurtdışı tecrübesi olan, iyi derecede İngilizce bilen uzman kadromuz ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Kredi kartı ile ödeme imkanı olup; world, bonus, axess, paraf, maximum, cardfinans kartlarına 3 taksitle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 
 
 

2021 © Av. ÖMER ER

Tel- Ofis     : 02126020255 

Tel- Cep    : 05368267628 
Whatsapp05421649451

Green Card Başvuru Talep Formu

DS260 / Exemplar / Formu Örneği

Green Card Kazananların Masrafları

Kazananlara Danışmanlık Ücreti

 

 

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD & Kolhis Hukuk Bürosu 
Adres      : Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14       

BAHÇELİEVLER-İST

Adresimiz Şirinevler Metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindedir.  

Tel           : 02126020255 
Whatsapp 7/24: 05368267628
Email  greencardistanbul@gmail.com
Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz. 

 

Green Card Türkiye İstatistikleri 2012-2021: Yıllara göre başvuran sayısı? Kazanan sayısı? Vize alan sayısı?

Öncelikle bu bir loto. Adı üzerinde şansa bağlı.  Kazananların çoğu ilk başvuruda kazananlardan oluşuyor. İstatistiklerin bir önemi yok aslında. %50-%50 ihtimal, ya kazanırsınız, ya kazanmazsınız.! Kazanmak için çekilişe katılmanız şarttır. Konfirmasyon numarası almak çekilişe gerçekten katılmak anlamına gelmez. Diskalifiye incelemesi başvuru dönemi sona erdikten sonra yapılmaktadır.

Kazanma ihtimali başvuru diskalifiye edilmezse %4-5’tir. Yani diskalifiye olmayıp gerçekten çekilişe katılan yirmi-yirmibeş kişiden biri kazanacaktır. Bu ihtimalde o bir kişi siz de olabilirsiniz. 

Başvurunuzun diskalifiye olmayacak şekilde yapılması ve kazananlara danışmanlık için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Green Card Başvuru Talep Formu

Şimdiden herkese bol şanslar.

DV-2022 başvuran sayıları ağustos gibi açıklanır. Henüz veriler yayınlanmadı.

 

 

 

BAŞVURU ÜCRETLERİ: 

Green Card Başvuru Ücreti

DS-260 Formu

DS-260 Formunun Doldurulması (DV-2022)

Ülkelere Göre Kazanan Sayıları

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD  & Kolhis Hukuk Bürosu 
Adres      : Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14          

BAHÇELİEVLER-İST

Adresimiz Şirinevler Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesindedir.  

Tel- Ofis     : 02126020255 

Tel- Cep    : 05368267628 
Whatsapp: 05421649451


Email  greencardistanbul@gmail.com
Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz.