WeCreativez WhatsApp Support
Green Card ve ABD iltica basvurusu vb. ile ilgili 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.
Green Card DV-2024 vize sureci ile ilgili ve diger konularda profesyonel destek almak için; adınızı ve soyadınızı da belirterek 7/24 mesajınızı gönderebilirsiniz.

DS-260 Formunun Doldurulması 

Hata yapmak için yeterli zaman yok.!

 

Instructions for completing the Online Application for Immigrant Visa Application and Alien Registration:

  1. Provide true and complete answers to all questions you are asked. Failure to provide an answer to a question that is applicable to you may result in your application being rejected.
  2. Please have all of your required documentation with you while completing this form as it will be helpful for some of the questions.
  3. Your answers must be in English and must use English characters, unless you are specifically directed to provide an answer in your native alphabet. Applications submitted in any language other than English may be rejected. Letters like ñ, é, ü, ç are not recognized by the system. Please enter words like Muñoz or Sémonin as Munoz or Semonin, unless otherwise asked.
  4. Review all the information you entered for accuracy.
  5. We recommend that you print or email the confirmation page for your records before you exit the application. Do not mail the confirmation page to KCC. You should bring your confirmation page with you to your visa interview.

I certify that I have read and understand the above. I am now ready to begin the immigrant visa and alien registration application process.

DISCLOSURE: Although providing this information is voluntary, failure to provide the information requested on this form may result in the applicant’s inability to receive an immigrant or nonimmigrant visa.

( Bu bölümde ne yazıldığı tam anlamadıysanız DS-260 formunu kendiniz doldurmayınız.! 

Whatsapp ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. 

+90-531-766-6949 Zulbiye ISKAR

+1-203-818-3833 Av. ÖMER ER 

Green Card Başvuru Formu

 

Green Card DV-2024 sonuçları 6 mayıs 2023‘te belli oldu.

Tebrikler, kazandınız. Süreç nasıl ilerleyecek?

DS-260 formunda ve sonraki prosedürde hata yaparsanız ne olur? 

Aylarca stres altında kalmaya değer mi?

Acaba işlemleri prosedürü tamamen uygun mu yapıyorsunuz?

 

Kazananların ilk yapması gereken DS-260 formunu doldurup Katılımcı Durum Kontrolü sayfasındaki yönergeleri takip ederek Kentucky Konsolosluk Merkezi’ne (KCC) göndermektir.   Çekiliş sonuçları açıklandıktan bir süre sonra, DS260 formu online olarak internette açılıyor.  

Formda aile ve iş hayatınıza ilişkin detaylı bilgiler sorulmaktadır. 

Formda gerçek dışı bilgiler vermeniz halinde tespit edilirse vize almanız riske girer. Sorulara verilen cevaplar eksiksiz olmalı. Dolayısıyla çok dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekir. Formda yazmış olacağınız her şey, sizi bağlar ve eksik ya da yanlış yazılan bilgiler yüzünden hak kaybına uğrayabilirsiniz.

Kazanan sayısı fazla ancak vize verilecek kişi sayısı kazanan sayısından daha az olduğu için vize randevusunu zamanında almak için adayın bu formu olabildiğince erken doldurması gerekir.  Kazananların yaklaşık %40’ı tüm aşamaları başarı ile tamamlayıp sonunda göçmen vizesi alabilecektir.  Aşağıda konu ile ilgili detaylı bilgiler mevcuttur. 

DS260 formunu doldurmak dikkat ve deneyim gerektiren bir iştir. Sisteme belki defalarca giriş yapmanız gerekecek, saatlerce uğraşıp sonunda iş ertesi günlere kalabilecektir. 

Hata yapılırsa form kilidi açtırılıp düzeltme yapılabilir. Ancak form kilidinin açılması bazen birkaç gün, bazen birkaç ay zaman alabilmektedir. Bu da formun gönderilme tarihini değiştirilmesi ve vize randevusunun gecikmesine, hatta hak kayıplarına yol açabilmektedir. Formun tek seferde hatasız doldurup gönderilmesi gerekmektedir. Halen devam etmekte olan DV-2023 vize randevuları DS-260 form gönderme tarihi baz alınarak verilmektedir. Örneğin formu mayısta göndermiş fakat yanlış veya eksik bilgi nedeniyle form kilidini açtırmış biri tekrar formu temmuzda gönderdi ise mayısta değil, temmuzda form göndermiş kabul edilmekte ve randevu için beklemekte iken, mayısta hatasız gönderenler randevu almaktadır. Son yıllarda kazanma yanında randevu verilmesi büyük önem taşımaktadır. Ne kadar hazırlıklı ve istekli olursanız olun randevu verilmezse vize alma şansınız olmamaktadır.

DS-260 Formunu doldurmak ile danışmanlık hizmeti karıştırılıyor. Orta seviyede İngilizce bilenler de form doldurabilir. (Hatta google çeviri ile dolduranlar var. Sonra hata yapılırsa mazeretiniz dikkate alınmaz. Çünkü başlamadan önce formu doldurma konusunda yetkin olduğunuzu belirten bir kutucuğu işaretliyorsunuz.) Bazı sorularda ne kastedildiği anlaşılmamakta ve yanlış ya da eksik cevaplar yazılmaktadır. İngilizce bilen tanıdığınız, prosedüre tamamen uygun olarak sonraki aşamadaki işlemler, olası sorunlar ve çözüm yolları için danışmanlık yapamaz. El yordamı ile yürütürseniz fırsat kaçabilir… Unutmayın; kazanan kişiler henüz aday, vize alacaklarının garantisi yok…
Formu doldurduktan sonra bizden hizmet alanların genelde hata ve eksikliklerini tespit ediyoruz. Ne yazık ki hiçbiri ne formu doldururken ne de sonra fark edebilmiş değildi.
 
Adı, adresi, ofisi belli olmayan, internette Green Card danışmanlığı yapan kişiler var. Telefon numarasını değiştirmeleri halinde arayıp bulamayacağınız kişiler.  Danışmanlık hizmeti için ödeyeceğiniz tutarın önemli bir miktar olmayacağı açıktır.
İşin uzmanı olmayan birinden yardım almanız fayda yerine size zarar verir. Sonunda tüm çabalar boşa gidebilir…

Bir işin önemli noktaları uygulamanın içinde öğrenilir. Forumlardan, youtubedan bilmediğiniz bir işi tam öğrenemezsiniz. Zaman kısıtlı, hata yapma lüksü yok… 

İlk defa karşılaşılan bir durum nedeniyle işlemleri usulüne uygun yapamamanız normal bir durumdur. Bu nedenle alanında uzman Türkiye’de veya Amerika’da ofisi bulunan bir avukattan hizmet almanız yararınıza olacaktır. Türkiye’de veya yurtdışında nerede yaşadığınız önemli olmaksızın DS-260 formu doldurma ve diğer konularda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Ücretlerimiz 3 aşamalı olup isteyen sadece DS-260 formu doldurulması için de hizmet alabilir.

⚫️ Tüm aşamalarda danışmanlık için =

Bekar: 370 USD,

Evli, çocuk yok: 420 USD,

Evli, çocuk var: 420 USD.

⚫️ Sadece DS-260 formu doldurma için =

Bekar: 185 USD,

Evli, çocuk yok: 210 USD,

Evli, çocuk var: 210 USD.

⚫️ DS-260 Formu gönderdikten sonra vize alana kadar ki aşama için =

Bekar: 185 USD,

Evli, çocuk yok: 210 USD,

Evli, çocuk var: 210 USD.

Green Card danışmanlığı alanında yetkin, yurtdışı tecrübesi olan, iyi derecede İngilizce bilen uzman kadromuz ile danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ücret herkes için aynıdır. İndirim veya pazarlık  yapılmamaktadır.

Kredi kartı ile tek çekim veya taksitle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.  

Green Card danışmanlığı alanında yetkin, yurtdışı tecrübesi olan, iyi derecede İngilizce bilen uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Kredi kartı ile ödeme imkanı olup; world, bonus, axess, paraf, maximum, cardfinans kartlarına 3 taksitle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Arayarak veya mesaj göndererek bize her zaman ulaşabilirsiniz.
 

2023 © Av. ÖMER ER

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD DANIŞMANLIK

———————————————–

KOLHIS HUKUK BUROSU

TR Adres: Demirciler Sitesi 8.Cadde No.75 Galaksi İş Merkezi Kat.3 D.158 ZEYTİNBURNU-İST

————————————————————

Furkan KAHVECİ

Tel Cep-2      : +90 533 9664898 

——————————-

Av. ÖMER ER

Amerika Tel ve WhatsApp  : +1 203 8183833 

USA Adres   :  339 Whalley Ave, Triple AAA Pizza, New Haven, CT 06511

—————————–

Email            : greencardistanbul@gmail.com

Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz.  

 

Green Card Başvuru Talep Formu

DS260 / Exemplar / Formu Örneği

Green Card Kazananların Masrafları

Kazananlara Danışmanlık Ücreti

 

 

 

 

 

 

Green Card Türkiye İstatistikleri 2012-2021: Yıllara göre başvuran sayısı? Kazanan sayısı? Vize alan sayısı?

Öncelikle bu bir loto. Adı üzerinde şansa bağlı.  Kazananların çoğu ilk başvuruda kazananlardan oluşuyor. İstatistiklerin bir önemi yok aslında. %50-%50 ihtimal, ya kazanırsınız, ya kazanmazsınız.! Kazanmak için çekilişe katılmanız şarttır. Konfirmasyon numarası almak çekilişe gerçekten katılmak anlamına gelmez. Diskalifiye incelemesi başvuru dönemi sona erdikten sonra yapılmaktadır.

Kazanma ihtimali başvuru diskalifiye edilmezse %4-5’tir. Yani diskalifiye olmayıp gerçekten çekilişe katılan yirmi-yirmibeş kişiden biri kazanacaktır. Bu ihtimalde o bir kişi siz de olabilirsiniz. 

Başvurunuzun diskalifiye olmayacak şekilde yapılması ve kazananlara danışmanlık için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Green Card Başvuru Talep Formu

Şimdiden herkese bol şanslar.

DV-2022 başvuran sayıları ağustos gibi açıklanır. Henüz veriler yayınlanmadı.

 

 

 

BAŞVURU ÜCRETLERİ: 

Green Card Başvuru Ücreti

DS-260 Formu

DS-260 Formunun Doldurulması (DV-2022)

Ülkelere Göre Kazanan Sayıları

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD  & Kolhis Hukuk Bürosu 
Adres      : Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14          

BAHÇELİEVLER-İST

Adresimiz Şirinevler Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesindedir.  

Tel- Ofis / Whatsapp     : 02126020255 

Tel- Cep    : 05368267628 


Email  greencardistanbul@gmail.com
Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz.