WeCreativez WhatsApp Support
Amerika Green Card DS260 Formu Doldurma ve Diğer Aşamalar İçin Danışmanlık Hizmeti Almak İstiyorsanız 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.
Merhaba. 1) Kazanan Olarak Danışmanlık Hizmeti Almak, 2) Başvuru Yapmak, 3) Diğer. Hangisi?

 

Green Card DV-2021 sonuçları 6.6.2020’de belli oldu. Tebrikler, kazandınız. Şimdi nasıl olacak? 

Kazananların ilk yapması gereken DS-260 formunu doldurup Katılımcı Durum Kontrolü sayfasındaki yönergeleri takip ederek istenilen formları Kentucky Konsolosluk Merkezi’ne (KCC) göndermektir.   Çekiliş sonuçları açıklandıktan bir süre sonra, DS260 formu online olarak internette açılıyor.   Form online olarak internet üzerinden doldurulup gönderilmektedir.

Formda aile ve iş hayatınıza ilişkin detaylı bilgiler sorulmaktadır. Lise mezunu değilseniz son beş yılda çalıştığınız işin uygunluğu ve yeterli puan alıp almadığınızın mutlaka kontrolü gerekir. Aksi durumda son aşama olan vize görüşmesinde ret almanız olasıdır ve bu durumda yaptığınız masraflar boşa gidecektir. 

Formda gerçek dışı bilgiler vermeniz halinde tespit edilirse vize almanız riske girer. Sorulara verilen cevaplar eksiksiz olmalı. Dolayısıyla çok dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekir. Formda yazmış olacağınız her şey, sizi bağlar ve eksik ya da yanlış yazılan bilgiler yüzünden hak kaybına uğrayabilirsiniz.

Kazanan sayısı fazla ancak vize verilecek kişi sayısı kazanan sayısından daha az olduğu için vize randevusunu zamanında almak için adayın bu formu olabildiğince erken doldurması gerekir.  Kazananların yaklaşık %40’ı tüm aşamaları başarı ile tamamlayıp sonunda göçmen vizesi alabilecektir.  Aşağıda konu ile ilgili detaylı bilgiler mevcuttur. 

DS260 formunu doldurmak yorucu bir iştir. Sisteme belki elli kez giriş yapmanız gerekecek, confirmation numaranızı ezberleyeceksiniz, saatlerce uğraşıp sonunda iş ertesi günlere kalabilecektir. Formu doldurduğunuzda hemen göndermeyiniz. Her şey tamam, doğru olsa bile birkaç gün bekleyiniz. Tekrar gözden geçiriniz…

DS260 Formunu doldurmak ile danışmanlık hizmeti karıştırılıyor. Orta seviyede İngilizce bilenler de form doldurabilir. Ancak sonraki aşamadaki işlemler, olası sorunlar ve çözüm yolları için danışmanlık yapamaz. El yordamı ile yürütürseniz fırsat kaçabilir… Unutmayın; kazanan kişiler henüz aday, vize alacaklarının garantisi yok…
Adı, adresi, ofisi belli olmayan, internette Green Card danışmanlığı yapan kişiler var. Telefon numarasını değiştirmeleri halinde arayıp bulamayacağınız kişiler. Amerika’da bir günde 100-200 dolar kazanabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti için ödeyeceğiniz birkaç yüz doların önemli bir miktar olmayacağı açıktır.
İşin uzmanı olmayan birinden yardım almanız fayda yerine size zarar verir. Belki birkaç yüz lira kar edersiniz. Ama sonunda tüm çabalar boşa gidebilir…

İlk defa karşılaşılan bir durum nedeniyle acemilik kurbanı olabilirsiniz. Ayağınızı gelen fırsatı kaçırmanız söz konusu olabilir. DS-260 formunun doldurulması 5-6 saat zaman alabilir ve dikkat isteyen bir konudur. Bu nedenle alanında uzman bir danışmandan hizmet almanız yararınıza olacaktır. Türkiye’de veya yurtdışında nerede yaşadığınız önemli olmaksızın DS260 formu doldurma ve diğer konularda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

⚫️ DS260 formu doldurma ve tüm aşamalar için,

⚫️ Sadece DS260 formu doldurma için hizmet alabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme imkanı olup; world, bonus, axess, paraf, maximum, cardfinans kartlarına 3 taksitle ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. 
 
 

2020 © Av. ÖMER ER

Whatsapp 7/24: 05368267628

 

➡️ DS-260 Formu ÖRNEK: https://travel.state.gov/content/dam/visas/DS-260-Exemplar.pdf

➡️GREEN CARD BAŞVURU FORMUhttps://istanbulgreencard.com/green-card-basvuru/

 

 

 

İstanbul Green Card

İSTANBUL GREEN CARD & Kolhis Hukuk Bürosu 
Adres      : Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14       

BAHÇELİEVLER-İST

Adresimiz Şirinevler Metrobüse 5 dakika yürüme mesafesindedir.  

Tel           : 02126020255 
Whatsapp 7/24: 05368267628
Email  greencardistanbul@gmail.com
Sorularınız ve randevu için email ile ya da Whatsapp ile 7 / 24  bize ulaşabilirsiniz.